Recenze hodin

★★★★★
Hodiny se synátorovi moc líbí! Takže i já jsem nadšený a děkuji za skvělou ruční práci.
- Peťko

Recenze

★★★★★
Hodiny vypadají lépe, než zde na fotografiích. Paní byla navíc moc ochotná a komunikativní. Balíček s hodinami došel rychle a bez komplikací. Palec nahoru!
- Karel M.

hodnocení dekorací

★★★★★
Krásná práce, obrázky odpovídají fotografiím a jsou precizně vyrobeny.Děkuji, velká spokojenost.
- Sarah

hodnocení

★★★★★
Nádherné hodiny! Vysí v pokojíku a budeme knim objednávat ještě dekorace. Skvělá komunikace.DOPORUČUJI!
- Tomáš S.

Objednávka

★★★★★
Vše proběhlo v pořádku, super kvalita a spokojenost! Doporučuji.
- Monika Kaňová

Hodnocení dekorací

★★★★★
Nádherné a pohádkově malebné dekorace, děti jsou nadšené. Absolutní spokojenost. Stále doplňujeme sbírku dekorací. Doporučuji!!!
- Andrea

Super na x

★★★★★
Nádherná práce, kvalita, rychlé dodání a hlavně radost dětí - k nezaplacení. A za skvělou cenu. Diky a doporučuji všem.
- Yvon

Hodnocení

★★★★★
Mám výrobky na stěnách v čekárnách i v ordinaci- jsem dětská lékařka. Opakovaně jsem již objednala. Malí pacienti jsou nadšení !!!! Doporučuji všem, i svým kolegům-lékařům jsem předala kontakt na Tiko. Nádherné obrázky,výborné ceny a rychlá dodací lhůta. Ve skutečnosti jsou ještě mnohem hezčí než na obrázku. Paní přeji hodně sil a další skvělé nápady!!!!
- Jana

Recenze obrázků na zeď

★★★★★
Krásné dekorace pro děti, paní byla velice ochotná. Zboží přišlo rychle. Děkujeme.
- Dětská léčebna

Hodnocení obrázků

★★★★★
Obrázky jsem objednala do MŠ asi 6 kusů a všechny jsou moc krásně namalované. Doručení bylo rychlé. Celému kolektivu se moc líbí, doufám, že i v září bude úspěch u dětí a rodičů. Děkujeme
- Sandra

Hodiny a dekoeace

★★★★★
Nejdříve jsem objednala hodiny do naší školky a protože měly velký úspěch objednala jsem i malované dekorace, které zdobí stěny naší mateřské školy. Jsou moc pěkné líbí se nejen dětem, ale i rodičům. Rychlé dodání, velká spokojenost, doporučuji.
- Pavlína L.

policejní hodiny

★★★★★
Dobrý den,ještě jednou moc děkuji za vstřícnost při plnění našich požadavku při výrobě hodin pro malého policistu.Jsou užasné,snad se budou pod stromečkem líbit.Všichni dospělí jsou nadšeni.Kotková.
- Viktorek

policejní hodiny

★★★★★
Moc děkujeme za trpělivost při splnění našich představ,Výsledek předčil očekávání. Hodiny jsou krásné,určitě udělají pod stromečkem radost.Jste skvělá.marcela.
- marcela

Skvělá práce

★★★★★
Z rybek jsme naprosto nadšeni!!! Budou tvořit skvělou dekoraci herny ve stylu moře. Takže nakonec budeme objednávat ještě další, jak moc se nám líbí. Děkujeme! 🙂
- Lucie Štejnar

Dekorace do dětského pokojíčku

★★★★★
Dobrý den, chtěla bych ze srdce poděkovat za vstřícnost a ochotu při vyřízení mé objednávky. Nástěnné dekorace jsou opravdu krásné, do detailu vyladěné. Je vidět, že jsou s láskou dělané!!! Jsem velmi spokojená a už se těším až je pověsím mé dvouleté dcerušce do pokojíčku. 🙂
- Markéta T.
Jméno
Email
Název hodnocení
Hodnocení
Text
Sdílet