Vítejte v našem obchůdku Tiko-dekorace.cz. 🙂

Naše rodinná firma vznikla na základě dlouholetých zkušeností v oboru malování na dřevo a výrobě nástěnných hodin a dekorací. Vše vyrábíme ručně a s láskou v malé dílničce v Mikulově. Všechny motivy vychází z originálních návrhů a jsou věnovány těm nejmenším.

Najdete u nás spoustu zajímavých výrobků pro školáky i předškoláky. Naše ručně malované dětské dekorace a nástěnné hodiny slouží především pro zútulnění a rozsvícení dětských pokojů, heren, MŠ i dětských ordinací.

Kromě dekoračního využití mají také význam v ohledu vzdělávání. Pokud tedy nevíte čím vyzdobit stěny pokoje Vašeho drobečka nebo hledáte dekorace do mateřské školy, věřte, že naše výrobky jsou skvělým řešením. Díky nim se tyto prostory zpříjemní a ponoří dítko do víru fantazie, zvířátek a postaviček jako jsou piráti, draci, beránci, medvídci a další, do podmořského světa či přímo do vesmíru!

Jsou také skvělým a hlavně originálním dárkem k narození dítěte pro Vaše blízké.

Máte jakékoliv dotazy na nás, či naše výrobky? Neváhejte a kontaktujte nás! Budeme rádi za každou Vaši připomínku a vyjdeme vstříc každému Vašemu přání či vlastnímu návrhu, pokud to bude v našich silách.

Budeme rádi, pokud si u nás vyberete a vždy nás potěší, když se k nám do e-shopu budete znovu s radostí vracet.

Vaše Tiko – dekorace. 🙂

Sdílet